ŚLUBOWANIE KLASY I

Dnia 21 października w naszym Gimnazjum odbyło się uroczyste ślubowanie klasy I.
Akademię z okazji tej uroczystości przygotowała klasa I przy współudziale uczniów  z klasy II i III.
Opiekunem i prowadzącą akademii była wychowawczyni klasy I p. Monika Dybalska. Akademia była bardzo ciekawa jak i śmieszna J. Uczniowie klasy II i III przygotowali dla swoich najmłodszych kolegów i koleżanek drobne upominki, które sprawił, miłą niespodziankę i pojawiły się  uśmiechy na ich twarzach.
Wszyscy uczniowie jak i nauczyciele gorąco przywitali klasę I w szkole.
Po akademii klasa I wraz ze swoimi rodzicami i gronem pedagogicznym udali się na poczęstunek. Klasa I nie zapomniała o swoich kolegach i koleżankach z klas starszych, dla których też był przygotowany poczęstunek. Po poczęstunku wszyscy uczniowie wrócili do zajęć.