Rok Szkolny 2013/2014

rok szkolny 2013/2014 CZAS ZACZĄĆ!

2 września 2013 roku odbyło się uroczyste rozpoczęcie kolejnego roku szkolnego 2013/2014. Inaugurację w szkole poprzedziła Msza Święta, która została odprawiona przez księdza Juliana Sobczyka w kościele parafialnym w Sołku.

Pani Dyrekror Marzena Stolarczyk przywitała Grono Pedagogiczne, Rodziców, przybyłych gości i oczywiscie uczniów naszego gimnazjum, a w szczególności pierwszoklasistów.

Minęły wakacje, nadszedł nowy rok szkolny. Drodzy Uczniowie! Z tej okazji pragniemy złożyć Wam życzenia wytrwałości w dążeniu do osiągania zamierzonych celów oraz pogłębiania swojej wiedzy. Pracujcie nad sobą i doskonalcie się, pamiętając, że wiedzę możemy zdobywać od innych, ale mądrości musimy nauczyć się sami (Adam Mickiewicz). Wtedy na pewno osiągniecie sukces, czego szczerze Wam życzymy!

Dyrektor i Grono Pedagogiczne