Wycieczka do Radomia

3.12.2018r. dzieci i młodzież z z naszej szkoły wybrały się na niezwykła wycieczkę do Radomia.

W wycieczce brały udział klasy IV, V, VI, VII i VIII podstawówki oraz klasy gimnazjalne. Pierwszym punktem tej wycieczki było Multikino. Tam podzieliliśmy się na trzy grupy obejrzeliśmy następujące seanse: „Dziadek do orzechów”, „Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindewolda” lub „Planetę Singlii 2”. Następnie udaliśmy się parku trampolin Word Jump. Tam na uczniów czekały różnej wielkości trampoliny, ścieżki akrobatyczne, batuty, baseny z gąbkami i inne atrakcje. Część młodzieży wykazała się umiejętnością wykonywania różnego typu salt i przewrotów, inni woleli spokojne skoki. Wyjazd okazał się niezwykłą lekcją wychowania fizycznego. Skacząc na trampolinach, uczniowie rozwijali ogólną sprawność fizyczną, koordynację oraz kształtowali właściwą postawę ciała. Wspólne skakanie wprawiło wszystkich  w znakomity nastrój, wyzwoliło mnóstwo pozytywnej energii. Wycieczka była bardzo udana, pomimo zmęczenia zadowoleni wróciliśmy do Wygnanowa. Opiekunowie wycieczki: Agnieszka Kowalczyk, Urszula Więcek, Anna Stefańska, Marta Stępień, Sylwia Rychlińska i Mariusz Wrzosek.